Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT
JOGA OD HLAVY AŽ K PATĚ
ÚVOD LEKCE ROZVRH O NÁS AKTUÁLNĚ POUKAZY KONTAKT

Videolekce

Naše lekce si můžete vzít kamkoliv s sebou, ať potřebujete zůstat doma, či jste zrovna na dovolené.  Pustit se dají opakovaně a vybírat můžete několika desítek záznamů.

V naší facebookové skupině JÓGA OD HLAVY AŽ K PATĚ najdete databázi 30 lekcí jógy. Dále přibližně podobný počet kratších videí s jógovou tématikou. Najdete zde videa věnována pránájámě, mantrám, relaxaci, jóga nidře, cvičení na diastázu, obličejové józe či podrobnému nácviku některých ásan a jejich variant. Výhodou lekce Vinyasa jógy je její kreativita. Každá lekce, jiná, najdete v ní pokaždé trochu jiné pozice nebo jiné kombinace pozic navazujících na sebe. Pozice, které jsou náročné doplňuji vždy snažší variantou. Jelikož se jedná o záznamy, můžete náročnější lekce nechat na později a zvolit si takovou lekci, na kterou máte právě chuť a kondici.

 

Nové pozice vždy vysvětluji detailně, nabízím snažší, ale i těžší varianty. Lekce mají mezi 40 a 50 minutami. A tak za měsíc máte víc než 1350 minut cvičení. Zkrátka na každý den máte jednu lekci. Lekce si můžete opakovaně pouštět. Nejstarší lekce budou pravidelně nahrazeny lekcemi novými. Stejně tak, postupně přidávám další kratší jógová videa.

 

Měsíční poplatek za členství v naší skupině je 350,- Kč.

 

 

Sdílet na Facebook
Zpět...

Joga od hlavy až k patě


Štětkovice 12, Štětkovice (mapa)
IČ: 67741118, č.ú.: 3883789001/5500

+420 775 986 392
info@jogaodhlavyazkpate.cz
JOGA OD HLAVY AŽ K PATĚ